lokoImageWeb.jpg

A Free Template from Joomlashack

A Free Template from Joomlashack

Aktuální akce

březen 2019
Po Út St Čt So Ne
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Partneři

 







Následující události

23. 03. 2019 | 00:00
KP družstev mladších žáků
26. 03. 2019 | 16:45 - 19:30
Základní turnaj
30. 03. 2019 | 00:00
M-ČR dětí do 8 let
30. 03. 2019 | 00:00
OP Brno-venkov mládeže v rapid šachu 2019
31. 03. 2019 | 00:00
M-ČR dětí do 8 let
02. 04. 2019 | 16:45 - 19:30
Základní turnaj
06. 04. 2019 | 00:00
Memoriál Jana Krejčího Rajhrad
09. 04. 2019 | 15:30 - 18:15
Druhé úterý
19. 04. 2019 | 00:00
Turnaj přátelství Olomouc
20. 04. 2019 | 00:00
Turnaj přátelství Olomouc

Poslední komentáře

Kdo je přihlášen

Statistiky


od 20. 12. 2012

Tisk
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 24 Srpen 2014 23:28

ČEZ TALENT FESTIVAL
Akademické mistrovství České republiky v praktickém šachu

23. 8. – 31. 8. 2014

Informace, zprávy, partie
Turnaj FIDE

Turnaj národní
Turnaj rapid
Propozice CZ

Proposition EN

 
ČEZ TALENT FESTIVAL 2014 národní Tisk
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 03 Červenec 2014 22:40
Aktualizováno 11. 8.

Startovní listina

St.č. Jméno NRtg IRtg FED Klub
1 Eichler Břetislav 1744 1716 CZE Šachový Klub Lokomotiva Brno
2 Effenberger Adam 1740 1734 CZE Sachovy Klub Lokomotiva Brno
3 Hrůza Dominik 1661 1635 CZE Šachový Klub Lokomotiva Brno
4 Straka Vojtěch 1656 0 CZE Śachový Klub Lokomotiva Brno
5 Tulis Jan 1654 1580 CZE Tj Stefanydes Policka
6 Marko Daniel 1604 0 CZE Šachový Klub Lokomotiva Brno
7 Krajíček Filip 1595 1508 CZE Šachový Klub Lokomotiva Brno
8 Pavlíček Lukáš 1520 0 CZE Tj Stefanydes Policka
9 Frýda Dominik 1462 0 CZE Sachovy Klub Lokomotiva Brno
10 Kocí Tomáš 1459 1364 CZE Šachový Klub Lokomotiva Brno
11 Makalouš Dan 1457 0 CZE Sachovy Klub Lokomotiva Brno
12 Skrivanek Michal 1445 0 CZE Sachovy Klub Lokomotiva Brno
13 Barák David 1409 0 CZE Sk Duras Bvk
14 Simon Michal 1408 0 CZE Tj Stefanydes Policka
15 Perutka Tomas 1294 0 CZE Šachový Klub Lokomotiva Brno
16 Mizera Petr 1284 0 CZE Sachovy Klub Lokomotiva Brno
17 Jelínek Vít 1156 0 CZE Sachovy Klub Lokomotiva Brno
18 Štoudek Michal 1122 0 CZE Šachový Klub Lokomotiva Brno
19 Jackovičová Zuzana 1000 0 CZE Šachový klub Lokomotiva Brno, ZŠ D. Dubňany
20 Kachlík Michal 1000 0 CZE Šachový klub Lokomotiva Brno, ZŠ D. Dubňany
21 Řezníček Aleš 1000 0 CZE Šachový klub Lokomotiva Brno, ZŠ D. Dubňany
22 Řezníček Lukáš 1000 0 CZE Šachový klub Lokomotiva Brno, ZŠ D. Dubňany

Tato stránka byla vytvořena programem Swiss-Manager

 
ČEZ TALENT FESTIVAL 2014 FIDE Tisk
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 03 Červenec 2014 22:40
Aktualizováno 18. 8.

Startovní listina

St.č. Jméno NRtg IRtg FED Klub
1 GM Polák Tomáš 2510 2511 CZE Šachový Klub Zikuda Turnov
2 FM Kočiščák Jiří 2447 2462 CZE Šachový Klub Hm Ostrava
3 GM Sergeev Vladimir 0 2438 UKR
4 FM Kraus Tomáš 2401 2400 CZE Sk Ad Jicin
5 IM Lanč Alois 0 2371 SVK
6 Roubalík Jakub 2341 2333 CZE Sk Zlin
7 IM Chudinovskikh Alexander 0 2273 RUS
8 FM Kratochvíl Josef 2262 2257 CZE Sk Caissa Trebic
9 FM Holemář David 2228 2235 CZE Moravska Slavia Brno
10 Blahynka Martin 2213 2203 CZE Sk Duras Bvk
11 Pokorný Petr 2175 2178 CZE Sk Era Postovni Sporitelna
12 Skacelík Petr 2187 2171 CZE Sk Duras Bvk
13 Dvořák Adam 2159 2157 CZE Sachovy Klub Lokomotiva Brno
14 Věchet Stanislav 2134 2151 CZE Moravska Slavia Brno
15 Ketola Ville 0 2121 FIN
16 Meduna Eduard 2142 2120 CZE Šachový Klub Lokomotiva Brno
17 Richterová Nataša 2086 2105 CZE Sk Ad Jicin
18 Mészáros Luděk 2095 2098 CZE Sokol Tábor
19 Kredl Karel 2086 2088 CZE Moravska Slavia Brno
20 Páral Stanislav 2087 2084 CZE Orel Orechov
21 Majer Jiří 2044 2053 CZE Šk Kuřim
22 Mičulka Petr 2032 2043 CZE Tj Namest N/Oslavou
23 Továrek Antonin 2029 0 CZE Jezdci Jundrov
24 Hájek Oskar 2117 2028 CZE Sachovy Klub Lokomotiva Brno,
25 Milcová Zuzana 0 2027 SVK
26 Zpěváková Jana 2029 2016 CZE Sk Stare Mesto
27 Hošek Martin 2007 2002 CZE Jezdci Jundrov
28 FM Spodný Josef 1982 1993 CZE Sk 64 Brno
29 Kučera Petr 2014 1987 CZE Šk Bystrc Oilers
30 Lička Vlastimil 1939 1959 CZE Sachovy Klub Lokomotiva Brno
31 Mičulka David 1969 1959 CZE Tj Namest N/Oslavou
32 Věžník Michael 1958 1934 CZE Šk Duras Bvk
33 Hyll Ján 0 1932 SVK
34 Zeman Radek 1804 1845 CZE Sk Duras Bvk
35 Hrdlička Vladan 1778 1821 CZE Sk Strelice
36 Kalod Michal 1832 1806 CZE Šachovy Klub Lokomotiva Brno
37 Greussing Stefan 0 1803 AUT
38 Kosina Vladimir 1804 1799 CZE Sachovy Klub Lokomotiva Brno
39 Blažek Pavel 1774 1795 CZE Sk 64 Brno
40 Khachatouri Saro 0 1790 AUT
41 Turza Pavel 1822 1790 CZE Moravska Slavia Brno
42 Šaršon Ondřej 1807 1778 CZE Šachový Klub Lokomotiva Brno
43 Zikan Karel 1807 1772 CZE Sachovy Klub Lokomotiva Brno
44 Martirosyan Ara 1762 1729 CZE Sk Duras Bvk
45 Šaršon Otakar 1699 1728 CZE Šachový Klub Lokomotiva Brno
46 Prokop Jiri 1722 1727 CZE Moravska Slavia Brno
47 Švanda Ondřej 1709 1686 CZE Tj Štefanydes Polička
48 Lisík Miroslav 0 1675 SVK
49 Glacner Karel 1622 1571 CZE Sk Bystrc Oilers
50 Glozar Petr 1529 1494 CZE Sk Duras Bvk
51 Kocí Tereza 1538 1489 CZE Šachový Klub Lokomotiva Brno
52 Švanda Adam 1317 0 CZE Tj Štefanydes Polička

Tato stránka byla vytvořena programem Swiss-Manager

 
Beseda s GM Vlastimilem Jansou Tisk
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 04 Září 2013 10:05

V rámci turnaje ČEZ TALENT FESTIVAL proběhla beseda s GM Vlastimilem Jansou.
Průhěh akce popisuje ve svém článku Zděněk Závodný.



Názvy příloh:
Stáhnout (prednaska jansa.pdf)prednaska jansa.pdf[ ]716 Kb
 
Reportáž z turnaje pohledem Jana Kalendovského Tisk
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 30 Srpen 2013 10:22

Atmosféru a průběh turnaje podrobně popisuje v přiloženém dokumentu Jan Kalendovský.

Aktuální fotogalerie

Názvy příloh:
Stáhnout (Smutný turnaj.pdf)Smutný turnaj.pdf[ ]110 Kb
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Další > Konec >>

Strana 3 z 5
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack